Referanslarımız - Mutlu Müşterilerimiz

esigarasitesi.org Müşteri memnuniyetini en ön planda tutar. Bu güne kadar çıktığımız siparişlerde müşterilerimizden olumsuz bir yorum almadık. Herhangi bir şikayet sitesi veya forumunda hakkımızda olumsuz bir yazı yazılmadı, bu günden sonra da müşterilerimizi mutlu ederek memnun kalmalarını sağlamaya devam edeceğiz.

Bize iletişim kanallarımızdan ulaşan kişilerin bir çoğu "size nasıl güvenebilirim" gibi haklı sorular sormaktadır. Bu yüzden bu bilgi sayfasını hazırlamaya karar verdik. 

Bu bilgi sayfasında ürünleri ulaşan müşterilerimizin memnuniyetlerini ve ürünlerini aldığına dair bizimle paylaşmak istedikleri resimleri eklendik.

esigarasitesi, Elektronik Sigara ve E-Sigara Likit portföyü geniş olan ve ürün fiyatları en düşük olan esigara sitedir. Bir çok müşterimizin şu ürünü arıyorum diye bize yazınca stokumuzda olmasa bile müşterilerimiz için 1 2 gün içinde stoka o ürünü koyarak müşterimizi memnun etmenin çarelerini aradık. Muhakkak ki işin ticari boyutu var, bizimde para kazanmamız gerekiyor ama biz önce memnuniyet kazanmayı hedefledik. Müşteriyi bir gün için değil, daimi olması için her zaman tüm siteler içinde en uygun fiyatları sağladık. Gün geldi kar etmeden sadece müşteriyi memnun etmek için ürünler çıkardık, gün geldi, ürünlerin yanında ufak hediyelerle müşteriyi mutlu etmenin heyecanını yaşadık.

Sizde mutlu müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyarız.

Son güncelleme: 19 Ağustos 2023

15. Sayfa Referanslar

14. Sayfa Referanslar

13. Sayfa Referanslar

12. Sayfa Referanslar

11. Sayfa Referanslar

10. Sayfa Referanslar

9. Sayfa Referanslar

8. Sayfa Referanslar

7. Sayfa Referanslar

6. Sayfa Referanslar

5. Sayfa Referanslar

4. Sayfa Referanslar

3. Sayfa Referanslar

2. Sayfa Referanslar

1. Sayfa Referanslar

 


Müşterilerimizden yeni referans fotoğrafları geldikçe güncellenecektir.
Sayfa oluşturulma tarihi: (16.12.2018)