Kredi Kartı İle Elektronik Sigara ve Premium Likit Satın Almak

Kredi Kartı İle Elektronik Sigara ve Premium Likit Almak

KREDİ KARTI İLE SATIŞ ŞUAN ASKIYA ALINMIŞTIR. WHATSAPP HATTINDAN DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

ESigaraSitesi.org'da Kredi Kartı İle elektronik Sigara ve Premium Likit Almak Çok Kolay.


Öncelikle referanslarımız sayfasını bilmeyen kullanıcılar REFERANSLARIMIZ - Mutlu Müşterilerimiz Sayfasını inceleyebilirsiniz.
https://esigarasitesi.org/mutlu-musterilerimiz

İnternet üzerinden Elektronik Sigara ve Premium Likit almayı sizler için kolaylaştırdır.

Kredi Kartı ile e-sigara ve likit siparişi vermek için herhangi bir sayfamızın sağ alt tarafındaki WHATSAPP BUTONU ile müşteri temsilcimize Kredi Kartı ile sipariş vermek istediğinizi bildirmeniz yeterlidir. Daha sonrasında siparişinizi yine whatsapp üzerinden vererek ödeme tutarı kadar %8 banka komisyonu eklenerek ödeme sayfası size iletilir. Gelen sayfada ödemenizi saniyeler içinde yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

1- Kredi kartı ile %8 neden komisyon kesiliyor?
Kredi kartı ile ödemelerde %8 kesintiyi shopier.com banka masrafı ve aracılık hizmet bedeli olarak bizden kesmektedir. Bu kesinti sitemiz ile ilgili değildir.  Sipariş tutarınız üzerine %8 banka komisyonu eklenerek ödeme sayfası size iletilir.

2- Kredi kartı ile premium likit ve elektronik sigara almak güvenlimi?
Kredi kartı ile ödemeleriniz https://www.shopier.com/ platformu üzerinden gerçekleşir. Sitemiz üzerinden veya farklı bir ödeme yöntemi kullanmıyoruz. Shopier.com hakkında detaylı bilgi için https://www.shopier.com/blog/sikca_sorulanlar/ sayfasını inceleyebilirsiniz.

3- Ödeme yaptığım zaman siparişim ne zaman kargoya verilir?
Size gönderilen ödeme sayfasına ödeme yaptığınız anda ödemeniz bize ulaşır ve mesai saatleri içerisinde siparişiniz hazırlanıp şubeye teslim edilmek üzere kargolanır.

4- Kredi kartı ile elektronik sigara veya premium likiti taksit ile alabiliyor muyuz?
Size gönderdiğimiz ödeme sayfasında taksit seçeneğide bulunur. Taksitlendirmelerde bankanızın size sağlamış olduğu anlaşma üzerinden bir kesinti yapar. Taksitle almak istemezseniz tek çekim ile ödeme yapabilirsiniz.

5- ESigaraSitesi.Org güvenli mi? Dolandırılmayacağımı nereden bileceğim?
Sitemiz 2015 yılından bu yana faaliyet gösteren ve Türkiye'nin en fazla Premium Likit ve E-Sigara çeşitliliğine sahip sitesidir. Aynı zamanda TR siteler içinde bir çok ürünü en uygun fiyatlara sağlayan tek sitedir. Sitemiz hakkında herhangi bir şikayet platformunda bugüne kadar bir şikayet kaydı açılmadı ve bu günden sonrada müşterilerimizi memnun ederek aynı çizgide Elektronik Sigara ve Premium Likit satışında Türkiye'deki en güvenilir site olmaya devam edeceğiz. Müşterilerimizin bize gönderdiği memnuniyet dileklerini topladığımız sayfamızı dilerseniz inceleyerek sizlerde bu mutlu müşterilerimizden biri olabilirsiniz. https://esigarasitesi.org/mutlu-musterilerimiz