Hakkımızda

E Sigara Sitesi nedir? 

Elektronik sigara kullanıcılarının ve kullanmaya yeni başlayan tüm vape camiasının elektronik sigara premium likit ve aksesuarlarına güvenli ve hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz.

Elektronik sigara yıllardan beri adı geçen ve aynı zamanda da binlerce kişinin kullanarak sigarayı bıraktığı bir ürün haline geldi. Bir grup insan öncelikle bu yöntemi deneyerek gerçek sigara içmeyi bırakıp daha sağlıklı bir yaşama kavuştular. Bu grubun haberi çıkınca da birçok kişi gerçek tütün  içeren sigarayı bırakarak elektronik sigara içmeye devam etmeyi başladı. Durum böyle olunca da biz gibi birçok sitede elektronik sigara satışları başladı. Ancak biz diğer sitelere nazaran daha cazip fiyatları sizlere sunarak daha sağlıklı elektronik sigara çeşitlerini sunmaktayız. Böylece sizin daha kolay normal sigara bırakmanıza destek olmaktayız. Her zaman yanınızda olan sitemiz online platform değil de mahallenizin bir satış mağazası gibi her sorunuza çare bulmaktadır.

Hızlı gelişen teknolojiye uyum sağlayan sitemizde her zaman yeni elektronik sigara çeşitlerini görebilirsiniz. Üstelik sizlere sadece elektronik sigara değil; çeşitli ve birbirinden farklı elektronik sigara likitlerini de sunarak ekonomik çözüm önerilerimiz ve kampanyalarımızdan haberdar olmanıza yardımcı oluyoruz. Bizlere ulaşmak için mail adreslerimizi ya da müşteri hizmetleri konumunda olan telefon numaralarımızı kullanabilirsiniz. Sigara alım öncesinde, sırasında ya da sonrasında anında cevap veren destek ekibimiz size beklediğiniz hizmetten daha fazlasını sunmak için aramanızı beklemektedir. Birkaç dakika bile anca süren alışveriş sonrasında tütünden zarar görmekten kurtulmak için ilk adımı atmış olacaksınız. Artık siz de dumansız hava sahası içerisinde olacaksınız.