Digiflavor Siren V2 22mm-24mm MTL Atomizer

                      Yorum Yap
  1. interactive connection%100 ORJİNAL ÜRÜNLER
   Aldığınız ürünler %100 orijinal olarak size ulaşacaktır.
  2. html cleaner EN İYİ FİYATLAR
   Piyasadaki en uygun fiyatları sunuyoruz.
  3. Word to html BİNLERCE MUTLU MÜŞTERİ
   2015 yılından bu güne binlerce referansımız mevcut.
                   Referanslarımız için tıklayın
 • Stok Durumu:   Tükendi!
 • Ürün Kodu: SV-2
 • 690,00TLEtiketler: siren v2, siren v2 24mm, siren v2 22mm, siren v2 fiyat, siren v2 yorumlar, siren v2 mtl atomizer, mtl atomizer, siren atomizer


Digiflavor Siren V2 22mm - 24mm MTL Atomizer

Digiflavor markasının yeniden tasarladığı atomizeri Siren V2 MTL atomizeri MTL  severlerin beğenisine sunuldu. Digiflavor her zaman olduğu gibi yine en iyisini yapabileceğini göstererek RTA MTL atomizer olan Siren V2 yi piyasaya sürdü.  MTL kullanıcılarının son zamanlardaki favori atomizerlerinden olan Siren V2 bizlere 22 mm ve 24 mm olarak iki farklı çapa sahip olması özelliği ile tüm elektronik sigara modlarına kullanılma olanağı sağlamaktadır. Digiflavor Siren V2 iki farklı airflow (havakanalı) sahip olması ile hem sıkı içim hemde normal içim sevenler için tercih edilen bir atomizer olmuştur. Aroma ve buhar performansı olarak yine MTL kullanıcılarını oldukça tatmin eden bu atomizer 2 ML ve 4.5 ML seçenekleri ile karşımızda. 

Siren v2 Özellikleri

Üst kapağı yarın dönüşle açabilirsiniz
Cam tanka sahip
Paslanmaz Çelik Metal
2 ml  -  4.5 ml kapasiteli atomizer
Çok sıkıdan sınırlı açık çekişe kadar ayarlanabilir hava akışı
5mm Delikli SS 510 MTL Damla İpucu

Siren v2 Boyutları

Çap:  22mm – 24 mm

Uzunluk: 41.5 mm – 44 mm (510 pin ve driptip) 

Kapasite: 2ml – 4.5 ml

Driptip Uzunluğu: 20mm - 15mm


Siren v2 Kutu İçeriği

Siren V2 RTA (22mm - 24mm)

Yedek cam (2ml - 4.5ml)

T alien anahtarı

2 adet sarılmış bobin (0,95 ohm)

Kullanma Klavuzu

Oring seti ve yedek vidalar


Siren V2 kullanıcıya tavsiyeler.

Siren V2 MTL Atomizer piyasaya çıktığından beri çok ses getirmiş ve gerek fiyatıyla gerekse tasarımıyla bir çok kullanıcı tarafından beğeni görmüş bir mtl atomizerdir. lakin genel olarak kullanıcı yorumlarına baktığımızda aklımızın almadığı bir nokta var; ''aroması''. Kullanıcıların bazılar diyor ki bu mtl atomizerin sıkılığı ve boğaz vurumu çok başarılı ama aroması o kadarda üst düzey değil. Firmanın adı 'flavor' Digiflavor iken, yabancı sosyal medya ve sitelerde, forum ve gruplarda Siren V2 atomizer üst düzey aroma başarısıyla ünlüyken bizlerin Türk kullanıcıları olarak aroma konusunda 'eh işte' dememizi kafam almıyor arkadaşlar. Bir youtuber arkadaşın Siren v2 sarım tekniğini anlattığı videosunu izledikten sonra bu atomizeri daha da sevmeye başlayacaksınız benim gibi.

Siren v2 fiyat ve performans ürünüdür. Tasarımında fikir sahibi olan yapımda büyük emekleri geçen kişi şöyle anlatıyor; ' Siren v2 MTL Atomizerin aroma konusunda üst düzey başarılı başarılı olabilmesi için deck'in üzerinde yer alan hava kanallarının hava akımını düz bir şekilde coile çarparak bir basınç oluşturması ve böylece ısınarak buharlaşan likitin aromasını ve lezzetini kaybetmeden size ulaştırması en önemli unsurdu. Deck'in içinden geçen basınçlı ve sıkışmış hava coilde yeterli basıncı oluşturamaz ise buharlaşan likitinizdeki aroma yanma odasındaki iç çeperlere yapışıp kalacak ve aromada düşüklüğe sebep olacaktı.'

Siren v2 de bu basıncı nasıl sağlanabildi?

-Siren V2 de bildiğiniz gibi deck te üç adet sıralı bir şekilde dizilmiş küçük hava delikleri var. 2.5mm klavuza 6 tur aralıklı sarım 5 tur aralıklı ve 7 tur bitişik sarımlar yaptığımızda üç deliğin sadece ortasındaki delikten geçen hava coile çarpıyor yanlardaki 2 delik ise dışarıda kalıyor. Pamuğa gereksiz hava üflüyor olacaksınız. Bu yüzden aroma kaybı ciddi oranda da artıyor. Eğer Siren v2 için coilimizi 3mm klavuza 7 tur fazlaca aralıklı yada 9 tur tam bitişik sardığımızda bu sorun ortadan kalkakıyor. 3mm olmasının bir diğer avantajı ise yanma odasındaki alanı daraltarak aromanın daha yüksek gelmesini sağlıyor. Telinizi atomizere sarıp Siren'nin üstünden baktığınızda hiç bir deliği görünmüyorsa doğru yaptınız demektir. Üç hava deliği coilinizin tam hizasına denk gelmeliki yeterli bir basınç oluşturup aromayı üst seviyede alırsınız. Zaten Siren v2 MTL Atomizer içinde hazır olarak gelen 7 tur aralıklı tel ve 3mm aralıksız sarılmış şekilde tel geliyor. DigiFlavor firmasıda zaten bu şekilde bir sarımı önermekte. Siz yinede teli kendiniz sardığında aralıkları biraz daha fazla bırakabilir kendi içim lezzetinizi bulabilirsiniz.

Normal olarak yüksek ohm ve düşük watt'da buhar biraz azalır. Yok ben buharı severim, boğaz vurumununda çok üst seviye isterim derseniz coilinizi 2mm klavuza sararak telleme yapabilirsiniz. Coili 2mmlik klavuza ve fazlaca aralıklı 7 tur sararsanız 0.7 ohm - 0.8 ohm civarlarında  değerleri göreceksiniz. Buhar daha sıcak gelecek ve aroma azalmadan boğaz vurumunu daha fazla hissedeceksiniz. Bu şekilde deneyebilir deneyimlerinizi bu ilan altından bizimle paylaşabilirsiniz.

Yukarıda anlatıldığı gibi Sirev v2 fiyat performans ürünü olan MTL atomizeri denememiş siren v2 kullanıcıları bu şekilde telleme ve pamuklama yaparak deneyimlerini bizimle paylaşabilirsiniz. 

Likit besleme sorunu yaşayanlar içinde 3 MM lik klavuza sardığınız coiliniz daha fazla pamuğa ihtiyaç duyacağı için bu pamuğu yeterince tiftifleyerek ve incelterek kullanırlarsa likit besleme problemi yaşamayacaklardır.


Yorum Yap

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu