Yogi Peanut Butter Banana Granola Bar Premium Likit 60ML

                      Yorum Yap
  1. interactive connection%100 ORJİNAL ÜRÜNLER
   Aldığınız ürünler %100 orijinal olarak size ulaşacaktır.
  2. html cleaner EN İYİ FİYATLAR
   Piyasadaki en uygun fiyatları sunuyoruz.
  3. Word to html BİNLERCE MUTLU MÜŞTERİ
   2015 yılından bu güne binlerce referansımız mevcut.
                   Referanslarımız için tıklayın
 • Stok Durumu:   Tükendi!
 • Marka: Yogi
 • Ürün Kodu: yogi-2
 • 445,00TLEtiketler: yogi, granola bar, premium likit, yogi premium likit, yogi 60ml, peanut butter, yogi peanut butter fiyat, yogi likit fiyat,


Yogi Peanut Butter Banana Granola Bar Premium Likit 60ML

Yogi Premium Likitleri üzerine onlarca değerlendirme yapıldı bir çok vaper her Yogiye tam puan veriyor. Premium likitleri için Üstün lezzet ödülü verilecekse bunlardan biride Yogi Premium Likitlerine verilmelidir. Yogi Peanut Butter Banana Granola Bar, yoginin efsanelerinden olmaya aday olacak.

Benzersiz bir lezzet deneyimi arıyorsanız, Yogi E likit size bunu sunmak için burada. Bunlar, granola bar aromalarında uzmanlaşmış nispeten premium likit şirketidir. Tüm lezzetleri hakiki bir yerdedir. Ne kadar gerçekçi Fıstık Ezmesi ve Muz Granola Bar kokuyordu ve tadına şaşırdık. Yogi E Liquids'in harika bir kalite olacağı hiç de şaşırtıcı değil. Tüm vape suları, yalnızca IOS7-Sertifikalı bir laboratuarda en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Onların likitlerinde sadece% 100 Saf Kosher Nikotin kullanırlar, bu da temiz bir inç sağlar. Fıstık Ezmesi ve Muz Granola Bar, yulaf, fındık ve tahıl aromaları ile dolu bir teneffüs sağlar. Buhar, dilinize dayandığında fıstık ezmesinin dibine kadar göreceksiniz. Nefes alırken önce tat sonra da güçlü dudak yalama ekleyen ince banner notaları fark edeceksiniz. Yogi Likit'in Fıstık Ezmesi ve Muz Granola Bar'ı başından sonuna kadar keyif veren pürüzsüz bir boğaz vuruşuna sahiptir. Saldırı için sert veya tatsız unsurlar yoktur ve boğazınızın arkasında yanma, kömürleşme veya gıdıklanma hissi bırakmaz. Yogi Premium Likit'in Peanut Butter ve Banana Granola Bar'ın geri kalanı gibi, ustalıkla Max VG'yi kullanmak için hazırlandı. Bu damlamaya karşı mükemmel bir doku olduğu anlamına gelir. Hem tanktan hem de damlatıcı BDA'dan test ettiğinden emin olduk ve sürpriz olarak her iki cihazdan da büyük ölçüde ön oluşturulmuştu. Her vuruşun yanı sıra büyük bulut üretimi de güçlü lezzet içeriyordu. Fıstık Ezmesi ve Banana Granola Bar ortasında marka logolu bir karton tarzı kutuya giriyor. Logo, altına yazılmış yogi premium likit markasıyla şirin bir ayı. Likitin kendisi kutuya uyan bir etikete sarılmış bir plastik tek boynuzlu şişe içinde gelir. Şu anda Yogi likitler şişelerde 0MG, 3MG ve 6MG nikotin seviyelerinde Fıstık Ezmesi ve Banana Granola Bar'ı taşıyoruz. Bugün bir şişe Yogi Premium Likiti Penanut Butter granola barı deneyin, pişman olmayacaksınız!

Yogi Peanut Butter Banana Granola Bar yorumları; Yogi Likitlerinden bu muzlu likit, tam bir muzlu likit, ballı granola ile birleşimi ile yoginin eşşiz lezzetlerinden biridir.

Lezzet Profili: Fıstık Ezmesi ve Muz, Granola Bar

VG / PG: Maks. VG

Nikotin Düzeyleri: 0MG, 3MG, 6MG

Boyut: 60ML

Yorum Yap

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu