Five Pawns Castle Long Reserve 60ml Premium Likit

                      Yorum Yap
  1. interactive connection%100 ORJİNAL ÜRÜNLER
   Aldığınız ürünler %100 orijinal olarak size ulaşacaktır.
  2. html cleaner EN İYİ FİYATLAR
   Piyasadaki en uygun fiyatları sunuyoruz.
  3. Word to html BİNLERCE MUTLU MÜŞTERİ
   2015 yılından bu güne binlerce referansımız mevcut.
                   Referanslarımız için tıklayın
 • Stok Durumu:   Tükendi!
 • Marka: Five Pawns
 • Ürün Kodu: fp-1

Mevcut Seçenekler:

 • 495,00TLEtiketler: five pawns castle long reserve fiyat, five pawns castle long reserve yorum, five pawns castle long reserve, castle long reserve fiyatları, castle long fiyat, five pawns


Five Pawns Castle Long Reserve 60ml Premium Likit Özel Fiyatıyla

SINIRLI STOK!!!

Five Pawns Castle Long Reserve; Bu şişede ne var ki özel olmaya devam ediyor ve bir yıldan fazla süredir üretilmiyor. Castle Long Reserve, özel meşe fıçısında üç hafta boyunca bekletildi ve demlendi. Kızarmış hindistancevizi, kavrulmuş badem, esmer şeker, iki farklı vanilya (Madagaskar vanilya fasulyesi ve Fransız vanilyası), Kentucky bourbon ve Amerikan meşe fıçılarında bekletilen özel bir lezzet. Amerikan meşe fıçılarında bekletilen castle long reserve, şişeleme öncesinde özel bir filtrasyon işlemi kullanılarak filtrelenmiştir. Five Pawns Castle Long Reserve, sitemize özel fiyatıyla sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye'de Orijinal ürün satan nadir firmalardan biri olmanın ayrıcalığı ile ve uygun fiyatlara Five Pawns Castle Long Reserv likitini sizlere sunuyoruz.

Bu likiti Five Paws Firması özel meşe varillerde demlemeye bırakır. Bu mükemmel lezzetin en büyük sırlarından biri varillerde demleme yöntemi olduğunu söylüyor Five Paws Firması. Castle Long dan sonra Castle Long Reserve Premium Likit ile aromada biraz değişikliğe gidildi ve bazı alt ve üst notalar değiştirilerek daha özel bir likit elde edildi. Her ikisinin de müdavimleri var her iki likitinde bir birinden güzel olduğu konusunda birçok vaper hemfikirdir.

Five Pawns Castle Long Reserve, tostlanmış hindistan cevizi, kavrulmuş badem, kahverengi şeker, iki farklı vanilya (Madagaskar vanilya fasulyesi ve Fransız vanilyalı), Kentucky burbonunun ve yaşlanarak Amerikan Oak'da bulunan erken etiketleme ve eşsiz lezzet profiliyle gönüllerde taht kurmuş durumda. Bu likit özel olmaya devam ediyor ve dünyayla bir kez daha paylaşmaktan heyecan duyuyoruz .

Sadece California ve yöreye özgü en iyi malzemeleri kullanılır. Tüm Likit Californiya eyaletinde yapılır. Likit Karışımı % 50 VG /% 50 PG'den oluşur. Tatlar hem yapay hem de tabii olarak baz bileşenlerden oluşur ve her aromayı çeşitli nikotin seviyelerinde sunar.

Five Pawns CASTLE LONG RESERVE


Castle Long Reserve Bu en yeni ürün, tostlanmış hindistan cevizi, kavrulmuş badem, kahverengi şeker, iki farklı vanilya (Madagaskar vanilya fasulyesi ve Fransız vanilya), Kentucky burbon içerir.

Five Pawns Castle Long Reserve İnceleme ve Fiyatı


Five Pawns şişeler çocuk güvenlikli kapakdır. Five Pawns, sadece Amerikaya özgü en iyi malzemeleri kullanır.

Tüm Five Pawns  Premium Likitler ABD Kaliforniya eyaletinde yapılır.

Five Pawns e-likit karışımları % 50 VG /% 50 PG kombinasyonundadır.

Five Pawns aromaları, gerçek baz katkı maddelerinden üretilir.

Five Pawns damlalık sistemli cam şişelerde 0mg, 6mg, 12mg, 18mg ve 24mg nikotin seviyelerinde bulunur.

Five Pawns Castle Long Signature Edition serisi E-Likittir.

KAVRULMUŞ BADEM
MADAGASCAR VANİLYA
ESMER ŞEKERTOASTED COCONUT
TOASTED COCONUT
KENTUCKY BOURBON
Kavrulmuş bademler, bu karmaşık ürünlere tuzlu ve tatlı bir nota ekliyor.Five Pawns Castle Long ve Five Pawns Castle Long Reserve Farklı Ürünlerdir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu