Dinner Lady Blackberry Crumble Premium Likit 60ML

                      Yorum Yap
  1. interactive connection%100 ORJİNAL ÜRÜNLER
   Aldığınız ürünler %100 orijinal olarak size ulaşacaktır.
  2. html cleaner EN İYİ FİYATLAR
   Piyasadaki en uygun fiyatları sunuyoruz.
  3. Word to html BİNLERCE MUTLU MÜŞTERİ
   2015 yılından bu güne binlerce referansımız mevcut.
                   Referanslarımız için tıklayın
 • Stok Durumu:   Tükendi!
 • Marka: Dinner Lady
 • Ürün Kodu: dinner lady - 3

Mevcut Seçenekler:

 • 525,00TLEtiketler: dinner lady, blackberry crumble, dinner lady blackberry crumble fiyat, dinner lady blackberry crumble, dinner lady premium likit, dinner lady likitleri, dinner lady blackberry crumble yorum, blackberry crumble


Dinner Lady Blackberry Crumble 60 ML Premium Likit

Dinner Lady Blackberry Crumble Premium Likiti, meyveli böğürtlenlerin en tazesini dalından koparıp yermişcesine bir hissiyat verir. Blackberry Crumble, farklı lezzetler denemek ve Dinner Lady kalitesini bilen her vaperin denemesi gereken bir premium likit.

İçeriğinde Böğürtlen parçacıkları bulunan likit sıvısı Jam Monster ile benzerliği ile dikkat çekiyor fakat yinede Dinner Lady farkını hissedebiliyorsunuz. Baharat aromalarının bulunmadığı sade ve tatlı parçacıklardan oluşan naturel bir böğürtlen aromasını farklı bir his ile ortaya çıkarmış markanın bu ürünü kullanıcıya farklı bir o kadar da yakın böğürtlen tadını canlı olarak hissettirdiğini söyleyebiliriz.

Buharlarken damak tadınız hem böğürtlenli turta hemde böğürtlenli bir pasta aromasını hissedersiniz. Bu lezzetlerin her ikisi de size tam pişmiş hamur işi deneyimini sunar.

Dinner Lady Blackberry Crumble ile boğaz vurumu pürüzsüz ve ince bir şekilde hissedersiniz. Buharlama esnasında herhangi bir öksürme yada boğaz tahrişi yapmaz. Blackberry Crumble'ı buharlarken boğaz vurumu hafif düzeyde hissedersiniz bu harika likitin tadını çıkarmanıza hiçbir engel yoktur.

Dinner Lady , İngiltere merkezli özel bir Premium Likit markasıdır. Orijinal dört farklı çeşitle piyasaya giriş yapmış ve Dinner Lady efsane lezzetleri ile hızla büyüyerek ve şu anda dünyanın en lezzetli premium likitlerinden bazılarını üretme konusundaki üne sahiptir.  Dinner Lady Likitleri birçok yarışmadan ve organizasyonlardan sayısız ödüle sahiptir.

Blackberry Crumble, 60 mg'lık şişe boyutundaki Blackberry Crumble'ı, 0MG, 3MG ve 6MG nikotin seçenekleri ile üretilir.

Lezzet Profili: Böğürtlen, Crumble
VG / PG: 70/30
Nikotin Seviyesi: 0MG, 3MG, 6MG
Şişe boyutu: 60ml

Yorum Yap

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu