Naked 100 Lava Flow Premium Likit 60 ML

                      Yorum Yap
  1. interactive connection%100 ORJİNAL ÜRÜNLER
   Aldığınız ürünler %100 orijinal olarak size ulaşacaktır.
  2. html cleaner EN İYİ FİYATLAR
   Piyasadaki en uygun fiyatları sunuyoruz.
  3. Word to html BİNLERCE MUTLU MÜŞTERİ
   2015 yılından bu güne binlerce referansımız mevcut.
                   Referanslarımız için tıklayın
 • Stok Durumu:   Tükendi!
 • Marka: Naked
 • Ürün Kodu: nkd-1

Mevcut Seçenekler:

 • 130,00TLEtiketler: naked, lava, flow, naked 100 lava flow, premium, likit, premium likit naked 60ml, naked lava flow, naked likit fiyat, naket likit yorum


Naked Lava Flow 60ml Premium Likit

Naked Lava Flow 60 ml ile Lava Flow Likit, tropik bir likit.
Naked Lava flowu portakal suyu, sulu narin, taze hindistan cevizi ve olgunlaşmış kırmızı çilek de dahil olmak üzere tropikal meyvelerin harmanlandığı lezzetli bir meyvemsi likit, tatınız üzerinde olduğunu düşünen damak zevkinize sahip olacak! Naked Lava Flown’un solunması esnasında, narin ananasın, kremalı hindistan cevizlerin tatlı tropikal karışımını çilek ipuçlarıyla tadabilirsiniz. Lava Flow’u kesen pürüzsüz tatlı bir meyvemsi lezzeti, sizi daha çok özlemi bırakarak hakim durumdadır! Ananas tangı ve hindistan cevizi kremalı, çileklerin tatlı ve zengin tatları, mükemmel yaz stili damlasıdır. 

Naked 100 60ml ile Lava Flow likit, özlem içinde bulunduğunuz o tantalizing tadı vardır. Tatlı tropikal kokteyllerin düşüncesini ağzınıza sulamış olursanız, şimdi Lava Flow likiti tecrübe etme zamanı. Her zaman tatlı ve keskin meyve aromalarını çivileyen Naked 100 likiti, şekerli tropikal içecekler hakkında sevdiğimiz her şeyi birleştiren mükemmel çarpıcı bir meyve suyu geliştirdi. Aslında, Lava Flow’un ilk soluk alıp vermesinden sonra, egzotik bir adanın muhteşem bir kumsalında rahatlamışsın gibi hissedeceksin. Naked100 likit ürünlerini zaten bilen herhangi bir vajot meraklısı, Lava Flowun meyve lezzetleri bölümünde kesinlikle onu öldürdüğünü öğrenmek için şaşkına dönmeyecek. Mevcut mutlak en iyi malzemeleri kullanarak, Her nefes otantik tropik lezzetlerin sarhoş edici bir karışımını verir ve damak tadınıza göre dans eder. Naked 100'den Lava Flow e-liquid'ı teneffüs ederseniz, serin hindistan cevizi, narin ananas ve sulu çileklerin lezzetlerinin dili almasıyla gününüzün stresini uzaklaştıracağınızı hissedersiniz. Damak tadlarınız cennete çıkarken, lezzetler mükemmel tropikal kokteyl gibi birbirlerine sarılırlar. Nefes alırken, çilekten gelen şekerli notalar yoğunlaşacak ve hindistan cevizi karmaşıklığı ağzınızı daha fazla sulanmaya bırakacaktır. lezzetler mükemmel tropikal kokteyl gibi birbirlerine sarılırlar. Nefes alırken, çilekten gelen şekerli notalar yoğunlaşacak ve hindistan cevizi karmaşıklığı ağzınızı daha fazla sulanmaya bırakacaktır. lezzetler mükemmel tropikal kokteyl gibi birbirlerine sarılırlar. Nefes alırken, çilekten gelen şekerli notalar yoğunlaşacak ve hindistan cevizi karmaşıklığı ağzınızı daha fazla sulanmaya bırakacaktır.

Lava Flow Likit, gerçekten sofistike bir tasarıma sahip muhteşem 60 ml cam dropper şişesine sahiptir. Lava Flow dört nikotin gücünde mevcuttur. Yüzde 70 oranında bitkisel gliserin (VG) ve yüzde 30'u propilen glikol (PG) olan bir tabana sahiptir; bu sayede şişirilmiş, kalın ves bulutlarının yanı sıra pürüzsüz ve ferahlatıcı bir tada da güzel bir boğaz vurur. Şimdi yaz burada, Naked 100 Meyve koleksiyonundan Lava Flow likiti ile damak tadınızı tamamen yenileyin . İpeksi hindistan cevizi, narin ananas ve tatlı çilek aromaları ile bu damla suyu, dilinizin bütün yaz boyunca özlem duyduğu şeydir.


VG / PG: 70/30 

Lezzet Profili: Çilek, Hindistan Cevizi, Ananas

Yorum Yap

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu