Loaded Cran Apple 120ML Premium Likit

                      Yorum Yap
  1. interactive connection%100 ORJİNAL ÜRÜNLER
   Aldığınız ürünler %100 orijinal olarak size ulaşacaktır.
  2. html cleaner EN İYİ FİYATLAR
   Piyasadaki en uygun fiyatları sunuyoruz.
  3. Word to html BİNLERCE MUTLU MÜŞTERİ
   2015 yılından bu güne binlerce referansımız mevcut.
                   Referanslarımız için tıklayın
 • Stok Durumu:   Tükendi!
 • Marka: Loaded
 • Ürün Kodu: loaded 3

Mevcut Seçenekler:

 • 530,00TLEtiketler: loaded, cran apple, loaded cran apple, loaded cran apple fiyat, loaded cran apple premium likit


Loaded Cran Apple 120ML Premium Likit

Loaded Cran Apple, elma sevenlerin yeni favorisi olmaya aday. Loaded kalitesini yine bu Cran Apple premium likitinde de gösterdi bizlere. Elmayı sevmeyenimiz yoktur heralde. İşte bu noktada mutlaka denemeniz gereken premium likitlerden bir tanesi Loaded Cran Apple olmalı. Bir çok vaper tarafından incelenen ve beğenilen bir tat olan Cran Apple sizinde favoriniz olmaya aday.
Sıcak bir yaz gününde, susuzluğumuzu gidermek için hoş, soğuk bir bardak elma suyu gibi bir şey yoktur.

Yüksek kaliteli tatlandırıcı maddeler kullanarak, Loaded E-Liquid bu lezzet deneyimini mükemmel bir şekilde yeniden yaratmıştır.

Cran Apple e likiti ilk kez buharladığınızda, diliniz taze kızılcık elması tadı ulaşacak ve elinizden düşürmek istemeyeceğiniz bir lezzet olacaktır.Damağınızda Cran Applenin tatlı notları tekrar tekrar buharlayınca ortaya çıkmaya başlayacaktır. Gevrek elmaların yatıştırıcı tadı, sizi rahatlatacaktır.

Loaded Cran Apple Premium Likiti 120 ml'lik cam damlalıklı şişesinde gelir ve üç farklı nikotin seviyelerinde üretilir. Yüzde 70 oranında bitkisel gliserin (VG) ve yüzde 30'luk propilen glikol (PG) tabanı, güçlü bir boğaz vuruşu yapmadan, kabarık buhar bulutlarının tadını çıkarmak isteyen vape tutkunları için mükemmeldir.

Glazed Donuts Premium Likiti ile büyük bir başarı elde ettikten sonra, Loaded E-Liquid, Cran Apple ile her yerde vape tutkunlarının isteklerini yine tatmin etti. Marka, hepimizin sürekli olarak özlem duyduğumuz lezzetleri geliştirebilme yeteneği ile ünlüdür. Şimdi, meyve fanatikleri, bu inanılmaz derecede iyi dengelenmiş lezzet tadında saatlerce kendilerini şımartabilir.

Tatlı ve ekşi meyveli tatlar damak tadınızı köreltiyorsa, Loaded Likit'in Cran Apple'si kesinlikle denemeniz gereken bir lezzettir. Loaded Cran Apple likiti nostaljik meyveli aroması damak tadınızı tatmin edecek ve uyandıracak ve sıcak bir günde bir bardak taze sıkılmış meyve suyu gibi susuzluğunuzu giderecektir. Cran Apple'ı buharlarken tatlı ve pürüzsüz bir içim hissedeceksiniz.

VG / PG: 70/30
Lezzet Profili: Elmalar, Kızılcık

Yorum Yap

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu