Cuttwood Tobacco Trail Premium Likit

                      Yorum Yap
  1. interactive connection%100 ORJİNAL ÜRÜNLER
   Aldığınız ürünler %100 orijinal olarak size ulaşacaktır.
  2. html cleaner EN İYİ FİYATLAR
   Piyasadaki en uygun fiyatları sunuyoruz.
  3. Word to html BİNLERCE MUTLU MÜŞTERİ
   2015 yılından bu güne binlerce referansımız mevcut.
                   Referanslarımız için tıklayın
 • Stok Durumu:   Tükendi!
 • Marka: Cuttwood
 • Ürün Kodu: cw-5
 • 525,00TLEtiketler: cuttwood likit fiyatları, cuttwood tobacco likit, cuttwood tobacco trail, tobacco trail likit, premium likit, cuttwood premium likit fiyatları,


Cuttwood Tobacco Trail Premium Likit

Cuttwood'un bu tütün temalı likiti Tobacco Trail 120ML tütün severlerden tam not aldı. Cuttwood gibi bir markadan beklenildiği gibi Tobacco Trail 120ML  Premium Likiti gerçekten lezzetli ve gün boyu tüketilmeye uygun bir likit. Özellikle MTL kullanıcıları için biçilmiş kaftan olan Cuttwood Tobacco Trail Premium Likiti severek ve beğenerek buharlayacaksınız.

Kesinlikle Cuttwood'daki likit sihirbazları mükemmel bir iş çıkardılar. Cuttwood bugüne kadarki en efsanevi likitlerden birini daha üretti. Uzun süredir likit üreten ve bir çok vaper tarafından likitleri severek tüketilen bir marka haline geldi. Tobacco Trail 120ml lik en yeni ürünü muhtemelen denediğimiz en iyi tütün temalı tatlardan biri olacaktır. Tatlı bal renkleri ile olgun tütünden hoşlanır. Nefes ve nefes verme basit, ancak lezzet dolu. Teneffüs sırasında doğru tütünü ve nefesle ilgili ince notaları tadacaksınız. Çoğu kez, tütün temalı Premium Likitlerin sıkı boğaz tahrişine mahzur bırakması rahatsız ediyor. Cuttwood'un Tobacco Trail'inde durum böyle değil. Boğazda set bir çarpma yapmadan, pürüzsüz bir boğaz vuruşu sağlar. Genel olarak zevkli bir vuruş. % 70 /% 30 VG / PG karışımıyla gelir. Bu güçlü likit üretimi yanı sıra güçlü lezzeti likitte tutmak için idealdir. Hem tanktan hem de RDA'dan denedik ve her biri için iyi bir performans gösterdi. Siyah bir etikete sarılmış geleneksel bir cam şişe içinde gelir. Etikette üzerine marka logosu, marka adı ve lezzet adı yazılır. Cuttwood tarafından 120ML şişelerde 0MG, 3MG ve 6MG nikotin seviyelerinde Cuttwood Tobacco Trail üretilir.

Gerçek bir tütün lezzetli Premium Likit arıyorsanız Cuttwood Tobacco Trail yeterli olacaktır sizin için.

•  Lezzet Profili: Tütün ve Tatlı Bal

•  VG / PG: 70/30

•  Nikotin Düzeyleri: 0MG, 3MG, 6MG

Yorum Yap

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu