Cuttwood Mega Melons Premium Likit 60ML

                      Yorum Yap
  1. interactive connection%100 ORJİNAL ÜRÜNLER
   Aldığınız ürünler %100 orijinal olarak size ulaşacaktır.
  2. html cleaner EN İYİ FİYATLAR
   Piyasadaki en uygun fiyatları sunuyoruz.
  3. Word to html BİNLERCE MUTLU MÜŞTERİ
   2015 yılından bu güne binlerce referansımız mevcut.
                   Referanslarımız için tıklayın
 • Stok Durumu:   Tükendi!
 • Marka: Cuttwood
 • Ürün Kodu: cw-2
 • 525,00TLEtiketler: cuttwood, cuttwood mega melons, cuttwood mega melons likit fiyat, cuttwood mega melons likit yorum, cuttwood mega melons likit


Cuttwood Mega Melons Premium Likit 60ML

Cuttwood'un beğenilen eşsiz lezzeti Mega Melons Premium Likiti egzotik meyveli her buharladığınızda size başka bir lezzeti sunar. Cuttwood Mega Melons uygun fiyatlarla şimdi esigarasitesi.org'da.

Ülkenin tropikal bir bölümünde yaşayıp yaşamadığını düşünün. Egzotik meyve ağaçlarının hepsini elinizin altından alırsınız. Bir gün mango hissediyorsan, seçip gidersin! Veya bir gün bir kavun, hatta bir papaya hissettiğinizde. Cuttwood'un yeni Premium Likiti Mega Melons ile egzotik meyvelerin tadını çıkarabilirsin. Cuttwood markası tüm dünyada bilinen ve sevilen bir marka ve Cuttwood Likitleri ise sevilen ve aranılan likitler olmuştur. Mega Melons'un Cuttwood'un lezzet profilinde bir şişe mükemmellikte karıştırılan mangolar, kantalpes ve papayalardan oluşur. Mega Melon'u tenefüs ederken, taze kavun ve sulu papaya arasındaki mükemmel karışımın tüm notalarını hissedeceksiniz. Nefes alırken, mangolun tatlı tadı fark edildiğinde kendinizi daha fazla gülümseyerek yakalarsınız. Boğaz darbesi çok pürüzsüz ve zariftir. Cuttwood'un  öksürük ve yanma hissi korkusundan artık korkmak zorunda değilsiniz, bazı likitler gibi boğazınızı tahriş etmez ve rahatsızlık vermez. Şişe tasarımı çok karmaşık ve iyi tasarlanmış. Şeffaf cam şişe içinde çocuk emniyet kilitli siyah damlalıklı kapağı bulunur. Şişede marka etiketi var. Markanın logosu ortasında basılı olarak siyahtır. Üstünde Cuttwood basılır ve altında kırmızı ve yeşil Mega Kavunlar bastırılır. Genel şişe çok göz çekici ve akılda kalıcı. VG / PG, muhteşem buharlar üretirken müthiş lezzet için bilinen 70/30 oranındadır. E Sigara Imparatorluğu'nda Cuttwood 'un ürettiği Mega Melons, 60 ml'lik bir şişe boyutunda, 0MG, 3MG ve 6MG nikotin düzeylerinde üretilmektedir. 120 ml'lik bir şişe boyutunda 120ML ve 30 ML Mega Melons Likitler de en kısa sürede stoklarımızda yerini alacaktır. Cuttwood'un Mega Melons'un tropik meyveli bu likitini yanınızdan ayıramayacaksınız.

Lezzet Profili: Cantaloupe ve Papaya ile Mango

VG / PG: 70/30

Nikotin Seviyesi: 0MG, 3MG, 6MG

Şişe Boyutu: 60ML

Yorum Yap

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu